December 8, 202316:01

З Днем Святого Миколаю
Від душі я вас вітаю,Миру, радості, достатку Всій родині побажаю.

Принесе хай Миколайчик Торбу вам велику щастя, І прожене хай із дому Всі проблеми та напасті.

Бажаю, щоб Новий рік приніс миру та злагоди Українській землі, перемоги та тихого неба! Любові, рідної домівки та усіх близьких поряд. Нехай 2024-й подарує тільки щасливі моменти і Господь береже кожного дня.

December 8, 202315:09

 Кріплення пластику за допомогою стандартних саморізів часто викликає проблеми зі складанням. Пластмасовий матеріал може лопнути через напругу, що накопичується в зборі. Вставлення гвинтів у металеві вставки усуває проблеми, але збільшує витрати на постачання та складання. Лінійка різьбових гвинтів Метизинг спеціально розроблена для забезпечення надійних кріпильних з’єднань у різноманітних пластикових матеріалах, які зараз використовуються. У цьому документі розробникам і інженерам-виробникам надаються дані, необхідні для досягнення оптимального складання. Він базується на практичних випробуваннях гвинтів у лабораторії та досвіді компанії щодо їх широкого використання в промисловості. У нас можна замовити:

 - 30-градусний круглий різьбовий гвинт з одностороннім різьбленням зі зменшеним сердечником і широким кроком різьби для високої продуктивності в більшості термопластів і деяких реактопластів.

- Трилопастний різьбовий гвинт із одностороннім корпусом і кутом різьблення 45 градусів, призначений для встановлення в широкий спектр термопластів, включаючи склонаповнений нейлон і модифікований поліфеніленоксид.
-Однопочатковий гвинт для формування різьблення з трикутковим корпусом і кутом різьби 60, призначений для стандартної роботи з нейлону, ацеталю, АБС-пластику та деяких склонаповнених нейлонів.

- Форма круглої різьби під кутом 60 градусів із зубчастою точкою призначена для нарізання різьби в більшості реактопластів.

August 25, 202316:34

Головний Центр сертифікації Національні стандарти у країнах Європейського Союзу Стандарти DIN, EN, ISO та IEC у чому відмінності? 

Стандарти DIN, EN, ISO та IEC у чому відмінності? 

DIN, EN, ISO та IEC у чому відмінності? 

DIN = стандарти у Німеччині 

EN = стандарти в Європі 

ISO = Міжнародні стандарти (механіка) 

IEC = Міжнародні стандарти (електротехніка та електротехніка)

 Кожна європейська країна має свої стандарти. У Німеччині це стандарт DIN. DIN означає «Німецький інститут стандартизації», який визначає критерії відповідного стандарту. Перевірені експерти у своїх галузях розробляють правила, засновані на новітніх технологіях та з економічної точки зору, які в ідеалі застосовуються до всіх продуктів та рішень.  Проте стандарти, зазвичай, є обов'язковими. Тобто їх можна використати, але не обов'язково. Якщо вони не обумовлені у контракті. Однак це відбувається дедалі частіше - і дотримання стандартів DIN теж не зашкодить. Зрештою, вони обіцяють прихильність та викликають довіру у клієнтів. Сьогодні існує понад 24 000 стандартів DIN. Нові стандарти зараз приймаються безпосередньо на європейському рівні.

 Стандарт EN: стандарти на європейському рівні Сьогодні у ЄС основною метою є стандартизація національних стандартів. Стандарти, прийняті на європейському рівні, позначаються абревіатурою EN. Національні стандарти, такі як DIN, також мають відповідне доповнення. Таким чином, стандарт DIN EN означає, що німецький стандарт у майбутньому з'явиться як європейський. Щодо змісту, це зазвичай не має значення. Стандарт EN приймається органом, що складається із трьох європейських комітетів.

Коли стандарт EN включений до каталогу стандартизації, вирішується в рамках стандартизованого процесу. У принципі будь-який член європейської організації зі стандартизації може запропонувати стандарт. На додаток до стандарту DIN стандарт EN затвердився в більшості існуючих стандартів у Німеччині. Тому багато стандартів мають позначення DIN EN, і часто вони також стандартизовані ISO. ISO та IEC: Міжнародні стандарти

ISO означає «Міжнародна організація зі стандартизації» і, отже, означає міжнародні стандарти. Організація була заснована у 1946 році, щоб встановити галузеві стандарти, спростити технічні правила та зробити їх міжнародними. Стандарти ISO мають переважно механічний характер. Стандарти ISO також можуть існувати власними силами або включатися до списку європейських або національних стандартів з додаванням ISO. Зрештою, це означає лише те, що, наприклад, німецький стандарт DIN відповідає міжнародним вимогам.

Для питань, пов'язаних із електрикою та електронікою, переважали стандарти IEC «Міжнародної електротехнічної комісії».DIN, ISO, IEC, EN: тепер ви знаєте, що ховається за скороченнями. Але чому необхідно покладатися на один із стандартів, чи то для вашої продукції, чи сертифікації послуг на відповідність стандартам, чи управління довкіллям. Стандарти підвищують якість та безпеку та обіцяють величезні переваги. Компанії, які їх використовують чи допомагають формувати, отримують вигоду від робочого процесу, високих стандартів якості та безпечних операційних процедур. Все це зрештою економить гроші та допомагає клієнтам завоювати довіру, що, у свою чергу, збільшує дохід.

На міжнародному рівні стандарти функціонують як спільну мову, якою спілкуються міжнародні торгові партнери: продукти, рішення та процеси стають порівнянними через національні кордони. Якщо ваш діловий партнер використовує стандарти, його операційні процеси стають прозорими, і ви можете оцінити, чи дотримуються він та його постачальники екологічних норм або стандартів безпеки.Стандартизація як рушійна сила інновацій. Стандарти - це інструмент технічного прогресу: сертифікація нових розробок допоможе стійко позиціонувати їх у ринку. Стандартизація виявляє, наприклад, сумісність з іншими рішеннями та продуктами та означає однакові методи вимірювання. Це, у свою чергу, створює довіру – а це є критично важливим для успіху на ринку.

Зокрема, малим та середнім компаніям найчастіше важко йти в ногу з джунглями стандартів DIN, EN та ISO, не кажучи вже про участь у роботі зі стандартизації. Кожен може зробити свій внесок у встановлення нових стандартів: виробники, споживачі, університети та дослідні інститути можуть надсилати експертів, які приймають рішення про нові стандарти до комітету та перевіряють існуючі, щоб переконатися, що вони є актуальними.

Німецькі, європейські або міжнародні стандарти є важливими для сумісності продуктів, рішень та послуг. Менш важливо, чи мають сертифікати DIN, EN або ISO. Більше того: національні стандарти наразі стають дедалі більшими на міжнародному рівні. Сьогодні це вже неможливо без стандартів: вони створюють довіру, роблять продукти порівнянними та є міжнародною мовою для торгових партнерів.

 Стандарти допомагають зробити продукти та рішення порівнянними, а також є рушійними силами інновацій. Дотримання стандартів створює довіру і, отже, двигун продажів.

 CENELEC = Comité Européen de Normalization Electrotechnique (Європейський комітет з електротехнічної стандартизації) 

DIN = Німецький інститут стандартизації 

VDE = Асоціація електротехніки, електроніки та інформаційних технологій 

ISO = Міжнародна організація зі стандартизації CIE = Міжнародна комісія з висвітлення (Міжнародна комісія з висвітлення) 

CEN = Comité Européen de Normalization (Європейський комітет зі стандартизації)

May 29, 202315:56

Как профессионалу в области производства винтов, важно понимать стандарты цинкового покрытия для самонарезающих винтов. В этой статье мы обсудим значение цинкового покрытия и то, как оно влияет на эксплуатационные характеристики саморезов.

Цинкование - это процесс нанесения слоя цинка на поверхность саморезов для защиты их от коррозии и ржавчины. Поскольку саморезы используются в среде, где они подвергаются воздействию суровых погодных условий, необходимо, чтобы они были покрыты цинком для продления их прочности и срока службы. Цинковое покрытие обеспечивает барьер между винтом и окружающей средой, предотвращая повреждение и коррозию. Существуют различные стандарты цинкового покрытия для саморезов, которые определяются толщиной покрытия, типом используемого цинка и процессом нанесения. Понимание этих стандартов имеет решающее значение для обеспечения соответствия саморезов необходимым требованиям для использования по назначению.

Стандарты цинкования саморезов - важнейший аспект производственного процесса, который не следует упускать из виду. Для того чтобы обеспечить высокое качество саморезов, важно придерживаться определенных стандартов и рекомендаций. В этой статье мы рассмотрим различные типы цинковых покрытий и соответствующие им стандарты для саморезов.

Когда речь идет о саморезах, цинковое покрытие является важным фактором, влияющим на их производительность и долговечность. Различные типы цинковых покрытий используются для различных целей, таких как повышение коррозионной стойкости и улучшение эстетики. Однако для обеспечения качества и надежности винтов необходимо соблюдать установленные стандарты для каждого типа покрытия. В этой статье мы рассмотрим различные стандарты цинкового покрытия для самонарезающих винтов, включая ASTM B633, ISO 4042 и DIN EN ISO 10684, чтобы помочь производителям и пользователям выбрать лучшее покрытие для своих конкретных нужд.

Во-первых, важно понять, что такое цинковое покрытие. Цинковое покрытие - это защитный слой, который наносится на поверхность винта. Оно обеспечивает превосходную коррозионную стойкость и помогает предотвратить ржавление, которое может ослабить структурную целостность винта. Количество цинкового покрытия, нанесенного на винт, измеряется в микронах и определяется конкретным стандартом, которого придерживается винт.

Существуют различные стандарты цинкового покрытия для самонарезающих винтов, включая ASTM B633, ISO 4042 и DIN 267. Каждый стандарт имеет свои специфические требования к толщине цинкового покрытия и типу используемого покрытия. Например, ASTM B633 требует минимальной толщины покрытия 5 микрон для саморезов с гальваническим покрытием и 8 микрон для саморезов с механическим покрытием.

Эти стандарты необходимы для обеспечения соответствия винтов определенным требованиям качества. Придерживаясь этих стандартов, производители могут обеспечить своих клиентов высококачественными самонарезающими винтами, которые надежны и долговечны. Кроме того, эти стандарты помогают обеспечить возможность использования винтов в различных областях, включая строительство, автомобилестроение и электротехническую промышленность.

В заключение следует отметить, что понимание стандартов цинкового покрытия для саморезов является жизненно важным для любого специалиста в производственной отрасли. Следуя этим стандартам, производители могут выпускать высококачественные винты, отвечающие определенным требованиям качества, обеспечивая клиентов надежной и долговечной продукцией. Не забывайте придерживаться определенных стандартов, чтобы обеспечить долговечность и надежность саморезов, что очень важно для различных областей применения.

May 24, 202311:40

Як професійний автор контенту я розумію важливість надання інформативних статей, які відповідають потребам читачів. Коли йдеться про написання статті про різницю між крученою та нитковою ниткою, необхідно глибоко вникнути у технічні аспекти теми. Таким чином, щоб забезпечити повне розуміння теми, мені потрібно ще як мінімум два рядки, щоб розповісти про відмінності між двома типами ниток.

 Накочене різьблення утворюється шляхом здавлювання матеріалу між двома плашками, в той час як різьблення виготовляється шляхом нарізування матеріалу у формі гвинта. Ця фундаментальна відмінність між двома типами різьблення відрізняє їх за міцністю, точності та економічності. Тому розуміння відмінностей між двома типами різьблення вкрай важливе для людей, що працюють у різних галузях, де потрібне використання різьблення, таких як виробництво та будівництво.

May 24, 202311:36

Хочу поділитися з вами основними змінами у новій редакції стандарту ISO 3269: 2019 (що замінює версію 2002 року), що стосується приймального тестування. Давайте разом побачимо, що це таке! Стандарт ISO 3269: що він визначає коротко? Стандарт визначає процедуру приймальних випробувань, яку має провести замовник, якщо не погоджено іншу процедуру. Крім того, стандарт ISO 3269 також визначає контрольну процедуру приймання, щоб визначити, прийнята партія кріпильних виробів або відхилена. Це той випадок, якщо під час замовлення таких елементів з постачальником не узгоджувалась жодна інша подібна процедура.

  Що нового в ISO 3269: 2019?

Порівняно з попереднім випуском були зроблені наступні новини: Впровадження додаткового підходу для перевірок з меншою кількістю вибірок на основі NA = 0N1. Звернення до арбітражу у разі недосягнення угоди Кількість зразків визначається виходячи з розміру партії Додавання інформативних додатків A і B, в яких пояснюється основа вибору кількості зразків. Стандарт ISO 3269: 2019: зацікавлені сторони та тестування.

ВИРОБНИК Виробник кріплення повинен вживати запобіжних заходів під час виробництва, використовуючи моніторинг процесу (див. ISO 16426). Це має зменшити ймовірність виробництва деталей, які не відповідають вимогам стандарту чи технічних специфікацій, що їх описують. Кожна застібка має відповідати всім зазначеним вимогам, крім масового виробництва, де це гарантується.

ПОКУПЕЦЬ Тому покупець повинен вирішити, чи розумно припустити, що кріпильні деталі, що поставляються, виготовлені відповідно до специфікацій.

ТЕСТУВАННЯ І покупець, і виробник/постачальник повинні мати чітке уявлення про процедуру випробування для прийняття покупцем атрибутів перевірки партії кріпильних виробів (завжди з урахуванням її обмежень). У цьому документі описано процедуру випробувань для використання покупцем без попереднього узгодження.

 Це приймальне випробування не може з абсолютною впевненістю продемонструвати відсутність сполучних елементів, що відхиляються у виробничій партії. З іншого боку, згідно з цим документом, якщо партія приймається на основі прийнятних граничних значень якості (AQL), це не означає, що постачальник має право свідомо постачати різні деталі кріплення.

  Крім того, у цьому четвертому виданні представлений більш поступовий підхід до приймальних випробувань вхідних даних, починаючи з менших розмірів вибірки у поєднанні з інструкцією з відбору зразків, заснованої на Ac = 0.

Завітайте на наш веб-сайт і дізнайтеся, як легко підприємствам купувати наші кріпильні деталі  сталі в Інтернеті.

https://metizing.ua/

May 23, 202316:04

Метизи болти, гайки та шайби:

Болти, гайки та шайби - важливі компоненти, що використовуються у різних галузях промисловості. Вони використовувалися протягом століть і залишаються незамінною частиною виробничого процесу. У цій статті ми обговоримо деякі з останніх новин та тенденцій, пов'язаних із цими апаратними компонентами в промисловості.

Болти, гайки та шайби постійно розвиваються, і виробники вивчають нові технології та матеріали для покращення їх якості та довговічності. Однією з останніх тенденцій у галузі є використання сучасних покриттів, які забезпечують чудову корозійну стійкість та збільшують термін служби цих компонентів. За допомогою сучасних покриттів виробники тепер можуть випускати болти, гайки та шайби, які можуть витримувати суворі умови довкілля та екстремальні температури.

Ще однією цікавою подією у галузі є поява технології 3D-друку. Ця технологія зробила революцію у процесі виробництва цих компонентів, дозволяючи виробникам швидко та економічно ефективно виготовляти болти, гайки та шайби за індивідуальними замовленнями. За допомогою технології 3D-друку виробники тепер можуть з легкістю виготовляти унікальні та складні конструкції, що дає конкурентну перевагу на ринку.

На закінчення слід зазначити, що болти, гайки та шайби є невід'ємною частиною виробничого процесу, і їхню важливість неможливо переоцінити. Завдяки новітнім тенденціям і технологіям виробники випускають компоненти металовиробів, які більш стійкі до корозії, довговічні та економічно ефективні, ніж будь-коли раніше. Слідкуйте за останніми новинами та оновленнями, пов'язаними з болтами, гайками та шайбами! на нашому сайті www.metizing.ua

May 17, 202313:57

Три тисячі українців залишили заявки в перший день роботи державної програми компенсації за зруйноване житло «єВідновлення». Серед поданих заявок 41% стосується відновлення приватних будинків, майже 59% — це квартири. Про це заявила заступниця міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Азархіна в етері «Свобода. Ранок» (проєкт Радіо Свобода).

За пошкоджені внаслідок бойових дій квартиру або будинок можна отримати до 200 000 грн, але обрахунок вартості відбудеться після того, як заявки оброблять представники місцевого самоврядування.

Як це працює

Через додаток «Дія» необхідно повідомити, які є пошкодження, потім працюють органи місцевого самоврядування, які зобовʼязані протягом одного місяця розглянути заявку.

«Це фактично заповнення чек-листа, тобто працівник місцевого самоврядування підтверджує «мінус два вікна, пошкоджено дах, мінус один проліт», — зазначила Азархіна.

Потім за формулою, яка закладена в додаток, вже відбувається автоматичний розрахунок за тією вартістю, яка задана в самій програмі. І тоді, коли орган місцевого самоврядування підтвердив, що є таке руйнування, кошти автоматично нарахуються на картку.

Для людей, у яких немає смартфона із додатком «Дія», планують залучити до програми «Укрпошту» та центри надання адміністративних послуг, щоб можна було отримувати компенсацію там.

Гроші на відшкодування виділятимуть із фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Цей фонд, як розповіла заступниця міністра, має два джерела надходження: арештоване санкційне майно РФ та прибутки Нацбанку.

Наразі у фонді є 35 млрд грн. Проте Міністерство фінансів, як стверджує Азархіна, дає прогнози про збільшення надходжень.

Нагадаємо

 що з 10 травня в Україні стартувала програма державної допомоги на відновлення пошкодженого житла «єВідновлення».

Послугою можуть скористатися усі громадяни України, чиє житло було пошкоджено внаслідок бойових дій і підлягає відновленню. Це стосується квартир, приватних будинків та інших житлових приміщень, наприклад кімнат в гуртожитку.

Утім, громадяни, які вже відремонтували своє житло, наразі не можуть претендувати на державну допомогу.

В перший день роботи програми «єВідновлення» стався збій , оскільки система не витримала навантаження.

https://minfin.com.ua/ua/2023/05/11/105615378/

March 2, 202315:10

Сумніви щодо використання (стопорні) замкових шайби DIN 6797 та DIN 6798 завжди залишаються невирішеними. У сьогоднішній дописі в блозі ми хочемо спробувати розвіяти його з вами.

Різні країни, різні букви.
У Німеччині наступні літери AZ, IZ та AVZ використовуються для розмежування різних форм (наприклад, зовнішня передача, внутрішня передача, розрізнена передача тощо).

У міжнародному масштабі (як і в Італії) для розмежування різних форм використовуються наступні літери A, J і V.

Шайби стопорні (замкові): як правило.
Склавши цю проблему, виявляється, що DIN 6797 та DIN 6798 більше не доступні. Однак, озирнувшись назад, італійський стандарт компенсації на порталі магазинів UNI зрозумів, що стандарт UNI 3703 в 1921 році був замінений на стандарт UNI 8841 в 1985 році. Крім того, стандарт UNI 8842 (для еластичних шайб із зубами, що перекриваються) є створений у тому ж році.

Деякі роз’яснення.
Після дуже тривалого пошуку нам вдалося прояснити важливу частину цього аспекту. Правила пружної, еластичної конічної та стандартної шайб були зняті на деякий час. Все, крім DIN 6796.

Лабораторні випробування показали, що шайби відповідно до DIN 127-128-137-6797-6798-7980 вважаються марними (тобто вони не виконують свою функцію проти скручування) при використанні з гвинтами та болтами 8,8 або вище класу (R80 для нержавіюча сталь) .

Поради, які ми даємо користувачам і звертаємо особливу увагу при виборі шайб до класу гвинтів і гайок. Останні можуть насправді не бути настільки ефективними, як ви думаєте.

Завітайте на наш веб-сайт, щоб дізнатись, наскільки підприємствам легко купувати наші метизні вироби з нержавіючої та чорної сталі в Інтернеті.

Кріплення, морське обладнання, будівельні кріплення та системи кріплення для сонячних панелей установок.

September 27, 202217:01

Наступна специфікація кріпильних виробів з пластмас використовується для ідентифікації продукції виробника та їхніх властивостей. Всі дані отримані від постачальників кріплення пластикових. Це не є обов'язковою гарантією. Метизинг https://metizing.ua/plastikovye-bolty-i-gayki/залишає за собою право змінювати виробника без попередження. Випробувана продукція відповідно до результатів іспитів дозволяє класифікувати полімери відповідно до їх вогнестійкості. З горизонтальним і вертикальним випробуванням поведінки вогню під дією відкритого вогню. Температурні діапазони різних матеріалів є рекомендаціями, отриманими від відповідних виробників сировини. Це не є обов'язковою гарантією. Наша компанія залишає за собою право змінювати виробника без попередження.

      Інформація про – пластикові вироби

Матеріал: нейлон (RoHS) Матеріалом для формованих виробів є нейлон.

 Його численні композиції мають гарні властивості, необхідні для використання в електротехнічній/електронній промисловості, на сам перед за рахунок :

-Легкий;

- Міцність при низькій і високій температурі;

 -Стійкість до ударів, стирання, органічних розчинників і бензину

-Зберігає форму і жорсткість при високій температурі

-Рейтинг горючості див табл. №1

Колір: натуральний і чорний. Всі інші кольори RAL за запитом

https://metizing.ua/plastikovye-bolty-i-gayki/


                           ROHS - Постачальники матеріалів повинні сертифікувати на відповідність:

Обмеження небезпечних речовин (RoHS) в електричних і електронних продуктах

Зменшення витрат, коли одна пластикова деталь може замінити кілька існуючих деталей

Волога: нейлонові деталі є гігроскопічними (здатність утримувати молекули води, що втягуються з навколишнього середовища). Тому під час лиття під тиском нейлонові деталі зберігають приховане тепло від виробничого процесу та продовжують поглинати вологу

Усі наші деталі додають воду перед упаковкою в герметичні пластикові пакети, щоб забезпечити цілісність матеріалу та запобігти крихкості деталей. Ми настійно рекомендуємо продовжувати зберігати пластикові деталі в герметичних пакетах. Термін придатності: усі нейлонові вироби необхідно зберігати в оригінальній закритій упаковці при температурі від 22°C до 35°C і відносній вологості 50%. Якщо ці умови дотримані, термін придатності становитиме один рік з дати відправлення. Рейтинг вогнестійкості UL: класифікації UL94 V0, V1, V2 і HB описують рівні вогнестійкості для певної смоли. Смоли з рейтингом V0 зазвичай мають найвищу вогнестійкість, за якою йдуть V1, V2 і HB. Допуски: xx ± 0,25   

Директиви RoHS

RoHS (Обмеження небезпечних речовин) посилається на Директиву 2002/95/EC Європейського парламенту від 27 січня 2003 р. Ця директива забороняє з 1 липня 2006 р. наступне використання небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні. Свинець, ртуть, кадмій, шестивалентний хром, полібромований біфеніл (PBB), полібромований біфеніловий ефір (PBDE). WEEE (відпрацьоване електронне обладнання) посилається на Директиву 2002/95/EC Європейського парламенту від 27 січня 2003 року. Ця політика насамперед спрямована на уникнення відходів електричного та електронного обладнання, а також на їх переробку. Зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна інформація щодо RoHS або WEEE.

Табл.№1

 Nr.

матеріал

UL-File Nr.

Класифікація UL

Відповідає RoHS

Температурний діапазон матеріалу

°C

001

Nylon 6/6

E70062

V2

Yes

-40

-

85

003

PC

E45587

HB

Yes

-40

-

115

008

PP

E63499

HB

Yes

0

-

65

014

POM Acetal

E38860

HB

Yes

-50

-

90

019

Nylon 6/6

E70062

V0

Yes

-40

-

105

026

PVC

E54709

V0

Yes

0

-

105

039

POM Acetal

E66288

HB

Yes

-40

-

100

042

TPR

E80017

HB

Yes

-60

-

135

052

Nylon 6

E41871

V2

Yes

-40

-

65

072

PC Polycarbonate

E123529

V2

Yes

-40

-

80

103

Nylon 66/6

E41871

V0

Yes

-40

-

65

120

Nylon 6

E119177

V2

Yes

-40

-

152

158

TPV

E80017

HB

Yes

-50

-

90

173

Nylon 6 Glass Filled

E76261

HB

Yes

-20

-

140