October 10, 201610:16

У нашому інтернет магазині :http://metizing.com/category/khomuty-takelazhnyy-k... ви зможете придбати високоякісний черв'ячний хомут зі сталевої оцинкованої стрічки з надійним черв'ячним механізмом. Призначений для кріплення рукавів гумових та ПВХ рукавів різної конструкції. Забезпечує надійне кріплення шлангів.

Хомут черв'ячний це тип хомута, який призначений для кріплення армованого шланга і вентиляційного каналу. У загальному випадку, його можна застосовувати для з'єднання різних трубок середнього діаметра і шлангів, що мають круглий профіль. Хомути гвинтові з черв'ячною різьбленням мають відмінні експлуатаційні характеристики, довговічні, виготовлені з міцної нержавіючої сталі, що запобігає корозії металу. Це хомут стрічковий з гвинтом, що передає зусилля по черв'ячні типу. Обов'язковими елементами черв'ячних хомутів служать металева стрічка і черв'ячний замок для жорсткої фіксацію хомута в потрібному діаметрі, які повністю забезпечують герметизацію вироби після установки. Завдяки надійній конструкції гвинта і особливому замку, їх можна використовувати багаторазово. Наявність кромки по краях стрічки запобігає пошкодженню шланга. Широкий діапазон кріплення полегшить вибір розміру хомута. Стрічка хомута має антимагнітним властивостями. Розмірну сітку і ціновий діапазон можна подивитися в нашому інтернет магазині : http://metizing.com/category/khomuty-takelazhnyy-k...

Завдяки своїй міцності на розтягнення, великим моменту на розрив і рівномірному розподілу зусилля натягу, хомути ідеально підходять длярізноманітних умов експлуатації при впливі великих механічних навантажень. Хомути черв'ячні виготовлені з високоякісної вуглецевої, з цинковим покриттям стали, що перешкоджає виникненню корозії і забезпечує тривалий термін служби. Хомути відрізняються асиметричним розташуванням черв'ячного з'єднання і різьблення. Зсув черв'ячного з'єднання також позитивно впливає на довговічність хомута. Гладка внутрішня поверхня і відбортовані кромки стрічки хомута оберігають поверхню закріплених шлангів.

Висока якість і надійність атрибути наших хомутів.

Черв'ячний хомут ідеальний шланговий хомут для з'єднання бензопроводу в автомобілях, а також для з'єднань трубок, наприклад, в холодильниках, плитах і інших предметах домашнього вжитку, в санітарно-технічних системах, технологічному обладнанні. Хомут для шланга особливо часто використовується для з'єднання шлангів в промислових транспортних засобах, а також в інших галузях промисловості, де передбачаються високі механічні навантаження на з'єднання. Кожен хомут може надійно герметизувати шлангові з'єднання в досить широкому діапазоні діаметрів (наприклад, від 8 до 200 мм) .Червячний гвинт хомутів може мати різні головки шестигранну, з шліцьовим або хрестоподібним пазом. Елементи конструкції спеціально розроблені для виконання різних практичних задач.

Всі хомути мають наступні переваги:
1.Унікальна конструкція головки черв'ячного гвинта, що має буртик, що охоплює асиметричний корпус, запобігає нахилу та зміщення головки гвинта при затягуванні.
2.В процесі затягування хомута зовнішня поверхня буртика виконує роль напрямної висувається кінець стрічки, відводячи його від головки гвинта. При цьому головка гайкового ключа надійно кріпиться на голівці гвинта, забезпечуючи надійне затягування хомута на шлангу.
3.Укорочене сідло корпусу пов'язане зі стрічкою хомута без використання зварювання або клепки, виконано врівень зі стрічкою і не може пошкодити поверхню шланга. Така конструкція з'єднання корпусу з стрічкою забезпечує рівномірне зусилля обтиску по контуру шланга.
4. Стрічка хомута не має прорізів. Стрічка з нержавіючої сталі виготовляється пресуванням, стрічка з оцинкованої сталі штампується, що забезпечує гладку внутрішню поверхню стрічки, округлені загнуті краї запобігають ушкодженню зовнішньої поверхні шланга.

Хомути обтискні використовуються для кріплення (обтиску) сантехнічних газових та інших видів труб між собою, для фіксування жорстких, гнучких повітроводів. Завдяки обтискним хомутів досягається надійність, герметизація, і, звичайно ж, жорсткість конструкції.

Хомути обтискні можуть застосовуватися в наступних напрямках:

Робота з сантехнічними системами;
Виконує монтаж опалювальних, вентиляційних мереж;
Кріплення всіляких видів кабелів;
Виготовлення різної спеціалізованої техніки, яка здатна витримати великі механічні навантаження на з'єднаннях;
Застосовуються також при ремонті автомобілів;
В організації виробництва фермерських та інших господарств і т.д.

Дуже міцна стрічка хомута з межею плинності в 1,5 рази вище значень певних європейським стандартом DIN 3017 (до 400 N mm2)
2.Більш широка стрічка хомута 10 мм для вузьких хомутів і 14 мм для широких хомутів, для зменшення тиску на шланг.
3.Замок виконаний у формі шипів з'єднання «ластівчин хвіст», що забезпечує високу міцність зачеплення до 8 N m у вузьких хомутів шириною 10 мм, (проти 4 N m у хомутів по DIN 3017) і 13-14 Н м у широких хомутів.
4.Замечательная корозійна стійкість. Стандартні хомути з гальванічним покриттям мають стійкість в соляному тумані 150-250 годин по ASTM B117.Стойкость може бути підвищена до 250-350 годин на замовлення, що відповідає за корозійної стійкості нержавіючої сталі W4 або А2.
5.Прівлекательная ціна краща пропозиція в своєму класі.

0 comments
Add comment