October 13, 201710:53
 • Коли люди чують про елементи покрівлі, то в першу чергу представляють металочерепицю, і чому то майже ніколи не думають про деталі для кріплень. А даремно. Металочерепиця без якісного кріплення, прослужить зовсім небагато часу. Професіонали в будівельній справі прекрасно знають про це і завжди дбають про те, щоб всі компоненти будівництва були високої якості. Одним з найбільш надійних способів кріплення вважаються покрівельні саморізи. Про них ми сьогодні поговоримо. Розберемося, з чого виготовляється даний продукт, і розберемо його переваги і недоліки.

ЯКІСНІ ДЕТАЛІ КРЕПЛЕНИЯ

 • Навантаження на елементи кріплення в рази вище, ніж на саме покрівельне покриття, ось чому важливість покрівельних саморізів настільки висока. Даний продукт виготовляється з кращих матеріалів перевірених часом, тому покрівельні саморізи і мають такий високий рівень надійності.

МАТЕРІАЛИ І ВИГОТОВЛЕННЯ

 • Основний матеріал покрівельних саморізів - це сталь марки С1022 яка поктрита цинком . Саморізи з шайбою пофарбовані мають порошкове фарбування Powder.coat 50μm: додаткова антикорозійний захист ідеальне відповідність кольору покрівельного покриття за шкалою RAL(UV) УФ-стабілізатори - незмінність кольору навіть протягом декількох років сучасна технологія порошкового фарбування гарантує міцність покриття під час монтажу і тривалий період експлуатації Цинкове покриття :забезпечує стандартні 12μm цинкового покриття на гвинтах в неагресивних умовах зникає близько 1μm цинкового покриття на рік. Самосверлящий наконечник : спеціально розроблений, просвердлення жесті за мінімально короткий час, в середньому за 05-06 сек (норма 1 сек для жерсті 0,75 мм)оптимальна захисна цинкова оболонка не стирається під час свердління жесті поліпшені характеристики свердління max 2 x 1,0 мм., під час використання саморіза, метал навколо місця використання не втрачатиме свою структуру, а відповідно не зменшиться якість кріплення. Плюс стане менше і небезпека корозії покрівельного листа в місці вкручування саморіза.
 • Особливу увагу хочеться приділити наявності гумової прокладки якою оснащений покрівельний саморіз. Вона грає важливу роль компенсатора температурних деформацій, а також герметизирующего ущільнювача. Прокладка спрессова на у вигляді шайби. Для виготовлення використовується спеціальний модифікований штучно каучук під назвою EPDM. Відрізняється великою стійкістю до самим частої зміни навантаження, а також змін температур, ультрафіолетового випромінювання і впливаю озону.
 • Для оцинкування самореза використовується електролітичний спосіб. Після всіх процедур покрівельні саморізи мають шар цинку, що становить близько 20 мкм.

 • Всі покрівельні йдуть в комплекті з алюмінієвою шайбою, також обробленої проти корозії. Її будова дуже м'яко і пластично реагує на перетяжки, під час процесу загвинчуючи. Це особливо зручно, оскільки завжди існує небезпека перекосів.

ПОКРІВЕЛЬНІ Самонарізи по дереву


 • Найчастіше даний продукт застосовується для роботи з металами, проте ніхто не виключається можливість застосування покрівельних саморізів в дереві. Саморізи для дерева з вуглецевої сталі і застосовуються в разі необхідності формування розводки до дерев'яної основи. На кінці зменшений розмір свердла, в зв'язку, з чим полегшений вхід в дерево. Всі перелічені нижче переваги відносяться і до покрівельних саморізами по дереву.

КОЛІР

 • Залежно від кольору матеріалу, на якому використовується саморіз, ви зможете підібрати відповідний колір. Вибір серед квітів величезний, тому у вас не виникне жодних проблем з цим питанням.

ЗАГАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ

 1. У комплекті покрівельних саморізів йде прокладка EPDM і алюмінієва шайба.
 2. Внутрішня частина капелюшки повністю покрита фарбою, тому відсутня можливість роз'їдання іржею. Навіть в тому випадку якщо шайба зігнеться, фарба не буде втрачена і отслоена.
 3. Товщина порошкової фарби становить близько 40-50 мкм.
 4. Товщина оцинковки близько 20-25 мкм
 5. Свердло завжди найвищої якості
 6. EPDM ніколи не розплющило про алюмінієву частину, навіть в разі якщо шайба вдруге зігнеться
 7. Всі саморізи прекрасно підходять для патрона в 8 мм, навіть якщо головку попередньо пофарбували

ПЕРЕВАГИ НАЯВНОСТІ АЛЮМІНІЄВИХ ШАЙБ

 1. Метал алюміній, з якого виготовляються покрівельні саморізи сам по собі набагато гнучкіше стали, тому володіє кращими фізичними властивостями.Крім того алюміній набагато краще взаємодіє з EPDM.
 2. Шайба з алюмінію ніколи не заіржавіє
 3. Сталева шайба по крайках не має покриття з цинку, оскільки штампування йде зі сталевого листа оцинкованого тільки по периметру, але не по краях. Алюміній дозволяє уникнути цього недоліку
 4. Порошкова фарба, якою обробляються саморізи, найкраще взаємодіє і легше наноситься саме на алюміній, а не на сталь
 5. Порошкова фарба практично в чотири рази товще рідкої фарби, і володіє набагато кращими показниками протистояння іржі
 6. Виготовляється порошкова фарба з спеціально розробленого поліестеру
 7. Порошкова фарба дає набагато більшу стійкість до неприємностей погоди, озоновому випромінювання і прямого сонячного світла
 8. Термін служби у порошкової фарби в рази довше, ніж у рідкої фарби.
 9. З плином часу порошкова фарба зберігає в недоторканності всі свої візуальні якості, на відміну від рідкої фарби.Крім того завдяки підвищеної твердості подряпини і відколи відбуватимуться набагато рідше.

EPDM Як ущільнювачі шайб

 1. Відсутня небезпека розтріскування, якщо вкручування було зроблено занадто сильно
 2. Всі робочі характеристики EPDM зберігаються у великому температурному діапазоні: від -40 і до +93 градусів
 3. EPDM не містить в собі сірки, і тому абсолютно не змінюється під впливом сонячного світла або озонуТовщина EPDM не більше 2,2 мм
 4. Відсутня можливість того що EPDM стане крихким, ламким або втратить гнучкість, на відміну від звичайної гуми
 5. Набагато щільніше і якісніше взаємодіє з шорсткою поверхнею, ніж аналоги
 6. Забезпечує прекрасну щільність і герметизацію навіть якщо довелося вкручувати покрівельний саморіз під кутом.Прекрасно стискується і розтягується при необхідності
 7. Довговічний. Прекрасно зберігає всі свої властивості і форму
 8. Володіє високою еластичністю і немає небезпеки того що EPDM буде розтікатися при притиску

Наочно видно, саморізи для покрівлі прекрасно відповідають всім вимогам, які встановлені для сучасних технологій ремонту та відповідають стандартам якості. Це прекрасний компонент, які зробить кріплення покриття більш надійним довговічним, але ж саме до цього прагне кожен господар будинку. Надійного постачальника і широкий вибір кріпильних виробів ви завжди зможете знайти на сайті:

http://metizing.com/category/shurupy-samorezy/kras...

0 comments
Add comment