March 23, 201711:53

Промислові метизи - металевий дріт, сталеві канати, сталева стрічка, цвяхи, металева сітка, пружинні шайби, розвідні шплінти, милиці і заклепки застосовуються в залізничному будівництві залізничні рейки, телеграфні гаки.

Кріплення - це такий вид виробів який дозволяє скріплювати деталі між собою. Чим більш витривалий матеріал, з якого виготовлені різні елементи кріплення, залежить міцність і довговічність виробу в цілому.

Взагалі то, таке поняття як кріплення, з'явилося задовго літочислення і нашої появи на світ. Ось наприклад історики і археологи кажуть що перший цвях був зовсім не металевий, а з риб'ячої кістки, іноді з шипів рослин або просто вирізаний з породи твердого дерева. До речі, початковий будівельне кріплення був дерев'яним і при цьому досить міцним, про що свідчать збережені до наших днів і вражають до сих пір туристів фортецею конструкцій Кижи. При цьому до 15 століття включно всі з'єднання проводилися поштучно, вручну. При цьому болт і гайка коштували досить дорого і одна гайка підходила тільки до одного болта. Широке поширення болти і гайки як найбільш ефективний і перевірений часом кріплення у вигляді болтового з'єднання, отримав разом з освоєнням електричної металообробки.

Основні види будівельного кріплення і кріпильних виробів незамінного при будівництві будівель і проведення ремонтних робіт в приміщеннях.

Будівельні кріплення - напрямок кріплення, що використовується в будівництві для з'єднання будівельних конструкцій і різних споруд. Ця група об'єднує такі кріпильні деталі: саморізи, болти, гвинти, анкера, шпильки, гайки, хомути, стяжки, цвяхи, шурупи, дюбеля, шурупи, шплінти, шайби і подібні до них вироби.

Метричний кріплення - це такі кріпильні вироби вироби, у яких крок різьби певного розміру (крок різьблення - правило щодо визначення того чи іншого відстані між будь-якими двома точками). До цього виду кріплення відносяться болти, гайки, гвинти, шпильки.

Нержавіючий кріплення має високу ступінь до опірності корозії і тим самим має перевагу перед іншими видами кріплення. Опір корозії в несприятливих умовах у нержавіючого кріплення значно вище, до того ж він відмінно протистоїть окисленню в лужних, кислотних середовищах, і в хлористих розчинах.

Завдяки тривалим терміном експлуатації кріплення із загартованої неіржавіючої сталі, їх відносять до категорії високоміцного кріплення. Високоміцне кріплення один з видом машинобудівного кріплення, називається так тому що, витримує значно більші навантаження і володіє класом міцності 8.8, 10.9, 12.9, не втрачає своїх характеристик міцності при високих температурах.

Анкер - кріпильна деталь розряду будівельного кріплення, бувають різновиди: анкер болт і анкер гайка. Анкер здатний триматися всередині фундаментів або суцільній стіні, (міцної, невідповідно, нехрупкій конструкції). Призначений для кріплення будівельного і другова обладнання а так само різних конструкцій. Анкера як правило використовуються на всіх суб'єктах будівництва, від дамб, атомних станцій, до типового будівлі включно.

Класичний дюбель застосовується для кріплення будь-яких деталей в суцільний, нехрупкій і міцної стіновий або стельової панелі. Принцип кріплення дюбеля це розпір в процесі установки від гвинта або шурупа, чому з'являється утримує сила тертя.

Хомут - ще один вид кріплення. Хомути в більшості своїй виготовляються для з'єднання будь-яких видів труб з металу і пластика. Пластикові хомути застосовуються дли кріплення менш міцного матеріалу, ніж хомути з металу, проте забезпечують більшу рухливість труб.

Сучасний будівельний такелаж дають можливість підібрати кріплення для різних видів будівельних робіт. Такий різновид такелажу як рим-гайка і рим-болт використовуються для організації підйому і переміщення вантажів при проведенні вантажопідйомних і такелажні роботи. Сталевий канат або трос застосовується для підйому важких предметів в будівництві, ці позиції є важливою деталлю діючого вантажопідіймального механізму, як для ручних талей, так і для підйомних кранів. Ланцюг це теж один з видів такелажу. Сталеві ланцюги застосування в різних вантажопідйомних механізмах, від ручних до підйомних кранів. Сталеві ланцюги як і сталеві канати застосовуються для підйому і переміщення вантажів різного призначення і конструкцій.

Кожен кріплення виготовляється для певних цілей, тому видів кріплення безліч, тому що розробляється і служить кріплення для конкретного матеріалу і з конкретних деталей. Наприклад, використовуючи певні види кріплення можна з'єднати метал з гіпсокартоном, метал з металом, метал з гіпсоволокно а також метал з деревом.

Альтернативні види з'єднань мають як переваги так і недоліки. Наприклад, так звані «рідкі цвяхи» - за рахунок простоти кріплення дійсно легко з'єднують деталі між собою. Однак, що склеєне то не може триматися довго і щасливо. Клей - має шанс відклеїтися в один день, на те він і клей! Кріплення або металовироби ніхто не відміняв!

Зручно купувати 24 години на добу www.metizing.com


0 comments
Add comment