July 28, 201716:18

В існуючих нормативних документах анкер (від англійського anchor - якір, залізна зв'язка) визначається як кріпильна сталева зв'язка закладається в цегельну кладку або в бетон, а анкерний болт розглядається як різновид фундаментного, але встановлюється в стінах або полу. Ці визначення стосуються вузькому класу металевих анкерів. Такі як

Анкер REDIBOLT с кожухом и гайкою ; Анкер SLR двухрозпірний ; Анкер ETKD одноконусний; Анкер TFC рамний с гвинтом:

Поняття «дюбель», як уже зазначалося, взагалі відсутнє. Такий понятійний вакуум призводить до численних розбіжностей в визначенні того чи іншого кріпильного виду. Наприклад, пластиковий рамний (Фасадний) дюбель з шурупом такий як : ( Дюбель APS с шестигранним шурупом; KPK РАМНИЙ ДЮБЕЛЬ ЦВЯХ З ШУРУПОМ ; KPO РАМНИЙ ДЮБЕЛЬ С ГВИНТОМ (ГОЛОВКА С ПРЕСС-ШАЙБОЙ); KPR РАСПОРНИЙ РАМНИЙ ДЮБЕЛЬ ; KPS РАМНИЙ ДЮБЕЛЬ С ГВИНТОМ (С КРЕСТОВИМ ШЛІЦЕМ); Дюбелі з збільшеною распорною частиною з гвинтом та шестиграною головою KPR-PIKE-K, KPR-FAST-K.)

i називається анкером одна компанія з Фінляндії виробляє нейлоновий дюбель для пустотілих цеглин, який називає анкером OLA; фірма с Швейцарії випускає аналоги анкерів, але називає їх дюбелями ; металеве кріплення для пустотілих матеріалів з метричним гвинтом, зазвичай зване металевим дюбелем (HM Fischer, MHD KEW, MHD-S Мунго ) . Строго кажучи, складно провести чітке розмежування між анкером і дюбелем, по суті, дюбель є більш легким різновидом анкера. Чи не вважаючи за доцільне вдаватися в термінологічну суперечку про правильність тієї чи іншої назви, для визначеності приймемо, що анкер - це металева (Зазвичай сталева) конструкція, що закріплюється в будівельних матеріалах (бетон, цегла і т.д.) і має різьбовий елемент (болт, гвинт, шпильку, втулку з метричної різьбою) для приєднання досить великовагових і навантажених вузлів, деталей або конструкцій. Дюбель традиційно виконує роль прокладки між металевою деталлю кріплення (шуруп, саморіз, гвинт, цвях) і основним (Базовим) будівельним матеріалом (бетон, цегла і газоблок). Він виготовляється з м'якого і пружного матеріалу і зазвичай встановлюється в попередньо підготовлене в основному матеріалі отвір. Інші назви дюбеля - «Наповнювач», «пробка» . Як раз і відображають цю функцію. Якщо раніше дюбелі робили дерев'яними, то зараз найкращими матеріалами є пластмаси (нейлон, поліетилен, поліпропілен). З огляду на вищесказане, можна визначити, що дюбель - це пластикова деталь з елементами кріплення в будівельних матеріалах, призначена для установки в ній металевих (зазвичай сталевих) універсальних кріпильних деталей. Якість (міцність) кріплення визначається цілою низкою чинників.

Заходте на на наш сайт та купуйте : http://metizing.com/category/ankery-metallicheskie...

0 comments
Add comment