March 23, 201711:40

(Радянський стандарт ГОСТ 27017-86 повністю відповідає стандарту ISO 1891-79 і повинен застосовуватися разом з ГОСТ 11708-82 "Різьба. Терміни та визначення").

Болт (Bolt) - кріпильний виріб з метричним зовнішнім різьбленням в формі стрижня або циліндра, з головкою на протилежному кінці. Головка болта може бути шестигранна, циліндрична - болт імбус, або сферична - меблевий болт. Болти утворюють з'єднання за допомогою гайки або підготовленого нарізного отвору, в з'єднуються виробі. Болти бувають з повною або неповною різьбою.

Гвинт (Screw) - одне з кріпильних виробів призначене для утворення з'єднання і фіксації. Виконується у формі циліндра з зовнішньою різьбою та конструктивним елементом на іншому, для передачі поступального руху крутного моменту. Головки бувають зі шпіцом, з накаткою або просто шліцом в торці стержня при відсутності головки.

Шуруп (Wood screw) - популярне кріпильний виріб, в побуті називається - саморіз. Має форму загостреного, конічного стрижня із зовнішнім спеціальним різьбленням, і головкою на іншому кінці. Різьба шурупа має велику ширину западини в порівнянні до ширини зуба з трикутним загостреним профілем. В отворі дерев'яного або пластмасового виробу утворюється різьблення за допомогою вкручування.

Шпилька (Stud) - кріпильний виріб у вигляді прутка або циліндричного стержня з нарізаною зовнішнім різьбленням по всій довжині вироби або тільки на кінцях з двох сторін.

Штифт (Pin) - спеціальне кріпильний виріб, що має форму циліндричного або конічного стрижня. Призначено для фіксації різних виробів в процесі складання.

Гайка (Nut) - кріпильний виріб з метричним різьбовим отвором. Для конструктивної передачі моменту, що крутить, гайки можуть бути багатогранні, шестигранні, з накаткою на бічних поверхнях, з шліцом, торцевими і радіальними отворами і так далі Конструкція гайки може бути різною: колпачковая, гайка-подовжувач (муфта), усовая і т.д

Шайба (Washer) - вид кріплення, виріб з отвором підкладають головку болта, гвинта або під гайку для збільшення опорної поверхні крежной конструкції і запобігання самовідгвинчування.

Шплінт (Split pin) - спеціальне кріпильний виріб являє собою форму дротяного стержня напівкруглого перетину, складеного вдвічі на місці згину з утворенням головки.

Заклепка (Rivet) - кріпильний виріб гладкою циліндричної форми в формі стержня з головкою, використовується для отримання нероз'ємного з'єднання, утворюючи головку на протилежному кінці стержня за допомогою пластичної деформацією.

Металовироби - скорочене словосполучення «металеві вироби». Поняття Металовироби, об'єднує дуже широкий спектр різних товарів одержуваних і виготовлених з металу. Умовно поділяються за призначенням: широкого призначення та промислові.

Металовироби широкого призначення - металеві вироби використовуються в повсякденному житті: ножиці і ножі, предмети сільськогосподарського призначення: вила, лопати, граблі, різноманітні пилки, ножівки та багато іншого.

Завітайте на на наш сайт в інтеренеті та купуйте металовироби- www.metizing.com


0 comments
Add comment