December 6, 201712:43

Кріплення з пластмаси, зокрема болти, широко застосовується завдяки міцності, високим теплоізоляційними властивостями, антикорозійним показаннями. Різьба на поліамідних болтах DIN 931, DIN 933, DIN 603 наноситься методом гарячого накатки, яку виробляють за допомогою нагрітого ролика, закріпленого в оправці, або призматичної плашки. Різьба формується в результаті поєднання обертається деталі з інструментом. Поздовжня подача інструменту утворює величину кроку, поперечна - глибину нарізки. Торована різьблення на зріз має міцність набагато вище, ніж різьблення, отримана нарізкою або відливанням.

До складу пластику входить аморфний потрійний сополімер: акрилонитрил, бутадієн, стирол, від чого вироби, в тому числі і болти, мають високу зносостійкість, міцністю і надійністю.


Пластикові поліамідні болти (DIN 931, DIN 933, DIN 603) мають хорошу ударну міцність, в той же час, вони залишаються еластичними при мінус 20С. На них не впливає вплив кислотних реагентів і лугу. Завдяки своїм складом, поліамідні болти більш жорсткі і тверді, стійкі до агресивного середовища, ультрафіолетового випромінювання, атмосферних явищ, навіть морозів.

Пластиковий кріплення (поліамідні болти) і інші деталі виготовляються в ливарному виробництві. Спочатку проводиться пресована форма - матриця, яка складається з двох половинок. З торцевої сторони в порожнину вироби веде канал, через який під тиском пропускається гаряча пластична маса. Після охолодження, розкривши половинки, витягають готовий пластмасовий кріплення. При виготовленні пластмасових поліамідних болтів, процес нагрівання і тиску формує їх конфігурацію, яка в наслідок стійко зберігає свою форму. Пластмасові болти, на відміну від сталевих набагато легше, на їх виготовлення йде менше енергетичних витрат, воно менш трудомістким.

Поліамідні болти (DIN 931, DIN 933, DIN 603), з метою економії, легко замінюють болти з легованої сталі. Переваги пластикових поліамідних болтів: Вони мають малу щільність і вага; низьку теплопровідність; високу механічну міцність при різних навантаженнях; оптичну прозорість; різноманітність колірної гами; їх відрізняють високі діелектричні властивості; стабільність розмірів.

Замінивши металовироби на кріплення з пластмаси, різко впала собівартість продукції (майже в 6 разів), зменшилася вага (в 3-5 разів), праця полегшився в 8 разів. Хороші механічні властивості пластмаси дозволяють використовувати її, створюючи складні несучі конструкції за допомогою пластмасових кріпильних елементів - болтів.

Купити болти : http://metizing.com/category/plastikovye-bolty-i-g...

0 comments
Add comment