October 6, 201711:09

Саморізи дозволяють швидко і з мінімальною трудомісткістю організувати міцне кріплення облицювального матеріалу до основи або каркаса. Тому вони широко використовуються при проведенні монтажних робіт. Зокрема, саморізи для профнастилу застосовуються при укладанні покрівельних покриттів, облаштуванні зборів, спорудженні побутових і технічних приміщень.

Які саморізи використовуються для профнастилу:

Для монтажу профнастилу підходять саморізи по металу. Вони виготовляються з нержавіючих чи легованих марок сталі. Зазвичай конструкції з профнастилу є зовнішніми, тому кріплення для них повинен мати антикорозійний захист. Для саморізів це оцинкування, яке наноситься холодним або електролітичним способом. У продажу є також кольорові саморізи для профнастилу. Це дозволяє підібрати металовироби такого ж відтінку, як і основний матеріал, забезпечивши їх візуальну непомітність і цілісний декоративний вигляд обшивки.

Перш ніж купити саморізи для профнастилу, необхідно визначити сумарну товщину з'єднуються конструкцій. Від даного параметра залежить довжина метизів. Бажано підібрати сморізи для кріплення профнастилу на даху або іншої конструкції так, щоб довжина їх різьбової частини була на 3 мм більше товщини матеріалів. Це забезпечить максимальну надійність з'єднання.

На відміну від саморізів по дереву, кріплення для металевих обшивок зазвичай має часту різьблення. Це дозволяє забезпечити міцне з'єднання, стійке до мимовільного відкручування. Ціна саморізів для профнастилу безпосередньо залежить від їх різновиду, розмірів, матеріалу виготовлення.

Для облаштування покрівлі рекомендується купити покрівельні саморізи для профнастилу. Від інших вони відрізняються наявністю сверловідного наконечника, шестигранною фланцевої головкою і шайбою, оснащеної впрессованной прокладкою з гуми. Завдяки цьому забезпечується герметичність при використанні покрівельних саморізів.

Як кріпити профнастил за допомогою саморізів

Кріплення саморізів для профнастилу

Розберемо техніку кріплення профнастилу саморізами на прикладі монтажу покрівлі. Можна виділити наступні основні етапи.

Облаштування обрешітки. Її крок підбирається в залежності від кута нахилу покрівельної конструкції і типу обраного профнастилу.

Монтаж покриття. Саморізи по металу для профнастилу вкручуються в матеріал за допомогою наявного на них свердла. Для закручування зазвичай використовують шуруповерт або електродриль. Рекомендований крок фіксації покрівельного профнастилу за допомогою саморізів становить від 50 см.

Саморізи для кріплення паркану

Крім оформлення покрівель, підшивань стель і облицювання стін будівель, профільований настил використовується для влаштування огороджень земельних ділянок. У цих випадках доцільно застосування саморізів для огорож з профнастилу:

- прессшайбою;

- потайною головкою;

- напівкруглої голівкою.

При монтажі забору кріплення листів до основного каркасу здійснюється за допомогою оцинкованих або кольорових саморізів з прогумованої шайбою. На саморізи для профнастилу ціна залежить від конструктивних особливостей і розмірів кріпильних елементів.

Профнастил - легка конструкція, яка вимагає надійної фіксації. Залежно від технології монтажних робіт, вибирається тип і розраховується необхідну кількість матеріалів і кріпильних елементів. Придбання якісних саморізів для профнастилу в нашому інтернет-магазині гарантує зведення естетичних і міцних конструкцій.

Стандартні кольори RAL - завжди у продажу !!! Заходьте до нас на сайт та вибирайте кольор , при замовленні товару. Жовтий RAL 1002/03/14/15/21; Червоний RAL 3003/05/09/11/16; Синій RAL5002/05/09/10/19/21; Зелений RAL 6002/05/20/29/; Сеірий RAL7000/01/04/16/24/35/40; Коричневий RAL 8004/16/17/19/23; Білий RAL 9003/10; Серебристий металлік 9006; Черний 9005).

http://metizing.com/category/shurupy-samorezy/kras...

0 comments
Add comment