February 19, 201812:10

Нейлонові шайби М8 DIN 125 / EN ISO 7089 / DIN 34815

Нейлон широко застосовується в промисловості для виготовлення втулок різних діаметрів і довжин. Нейлон застосовується для виготовлення плоских шайб різних внутрішніх і зовнішніх діаметрів. Нейлон застосовується для виготовлення вкладишів, тонких покриттів і плівок. Нейлон наносять, або напилюють на поверхні, що труться. Нейлон можуть наносити в якості облицювання або тонкого шару покриття на металеві втулки, вкладиші і корпусу підшипників. Нейлонові покриття підвищують експлуатаційні якості труться металевих деталей. Нейлонові плоскі шайби зменшують час зносу і збільшують час експлуатації двигунів, моторів. Нейлон також застосовується при виготовленні компонентів музичних інструментів. Виготовлення струн деяких музичних інструментів: гітара, домбра, Морін Хуур і деякі інші музичні інструменти.

Нейлони піддаються термоокислительной деструкції при нагріванні на повітрі. Термоокислительная деструкція веде до зниження міцності. Витримуючи на повітрі при температурах 100-120 ° C міцність на розтягнення знижується в 5-10 разів. Термоокислительная деструкція прискорюється під впливом ультрафіолетового випромінювання. Нейлонові шайби М8. Знайшли широке застосування в промисловості. Найкращим змащує матеріалом для композитів на основі нейлону є масла, емульсії також вода.

Нейлонові шайби М8

Нейлоновые шайбы М6 М5

Нейлон має дуже досить низький коефіцієнт тертя.

Нейлонові шайби М8 як і власне нейлон мають і низьку температуру на поверхнях, які труться.

Коефіцієнт тертя нейлону на роботі по металах зокрема на стали без змащення або малої мастилі дорівнює 0,17-0,20.

Коефіцієнт тертя нейлону на роботі по металах зокрема на сталі з масляним мастилом становить 0,014-0,020.

Коефіцієнт тертя нейлону на роботі по металах зокрема на сталі з водою в якості мастила - 0,02-0,05.

Відмінні антифрикційні властивості дозволяють нейлону бути придатним в парах тертя без змащення або при її недостатній кількості.

Нейлонові шайби М8:

M8 A = 16mm B = 8,4mm T = 1.6mm

Нейлон не розчиняється у більшій кількості органічних розчинників, нейлон має стійкість до слабких розчинів кислот, лугів і солоної води.

Маючи широке застосування в промисловості та інших галузях життєдіяльності, нейлон зарекомендував себе як невід'ємний елемент багатьох приладів і пристроїв.

Купити нейлонові шайби можна у на на сайті легко - https://metizing.com/shayba-ploskaya-din-125-m-08-...

0 comments
Add comment