February 26, 201809:37

Гвинти - кріпильні вироби, призначені для з'єднання між собою різних деталей. Гвинти мають вигляд стрижнів із зовнішнім різьбленням на одному краю і конструктивними елементами (головка, шліц і т. Д.) На іншому краю. Різновидом гвинтів є шурупи. Різниця між ними - наявність конічного звуження на кінці і більш рідкісна різьблення у останніх.

Гвинти використовуються для нарізного сполучення або фіксації. Їх також можуть використовувати в якості осі обертових деталей або як направляючу для обертального руху.

Гвинти також можуть бути частиною більш складних механізмів (наприклад, домкрата, лещат і т. Д.).

Болти і гвинти - метричні ДІН 933,931,960, 912б ІСЩ 7380 і тд.

На нашому сайті представлений наш поточний асортимент метричних різьбових болтів і гвинтів для верстатів, які будуть використовуватися в поєднанні з еквівалентними габаритами і шайбами з метричними розмірами. METIZING має запас кожного розміру і типу на нашому складі, готовий до негайної відправки.

У разі кріплення M6 «М» означає різьблення метрики ISO, а «6» позначає номінальний діаметр.

Наш метричний діапазон кріпильних виробів має стандартну грубу подачу, якщо не вказано інше. Болт або гвинт з великим кроком M6 вгвинчуються в гайку M6 з грубим кроком.

Кожна таблиця кріпильного вироби супроводжується фотографією продукту і перераховує фізичні розміри і діаметри різьби, які підходять або поєднують один з одним.

Виберіть необхідний тип кріплення, потім визначитеся з діаметром різьблення. На нашому сайті ви можете знайти як кріплення класу 4.8, 5.8, або стандартна нержавіюча сталь A2, попередньо визначитеся який твердості потрібен кріплення. На нашому сайті, можна купити, боли, гвинти, шайби, гайки, самрези, шурупи з інших матеріалів як нейлонові болти, гайки і шайби. Марка матеріалу пояснює для чого потрібно і де використовувати краще доступний тип металовиробів.

Натисніть на потрібний вид металовиробів, щоб відобразити сторінку, в якій перераховані довжини, доступні в цьому розмірі, з яких елементи можуть бути додані в ваше замовлення.

Робити покупки легко на нашому сайті: https://metizing.com/category/vinty/


0 comments
Add comment