June 11, 201913:04

У виробництві кріплення, а також в промисловості та будівництві часто застосовуються:

Кріплення з нержавіючої сталі в порівнянні зі звичайними сталевими кріпленнями мають наступні переваги:

- Феритні сталі: Мають яскраво вираженими магнітними властивостями. Позначаються завжди з великої літери «F». Досить м'які.
- Мартенситні стали: Тверді, твердіше феритних і аустенітних. Можуть бути як магнітними, так і немає. Їх міцність підвищується загартуванням з наступним відпуском, аналогічно звичайним вуглецевої сталі. Якщо порівнювати з аустенітних сталей, то мартенситні більше схильні до корозії. Їх позначення - «С».
- Аустенітні стали: У цих сталях міститься до 25% нікелю і до 26% хрому. Даний склад в значній мірі збільшує опір корозії. Магнітні властивості практично відсутні. Ця група сталей позначається - «А». Найбільш поширеною групою сталей вважається аустенитная. Такі сплави мають додаткове цифрове позначення, яке вказує на хімічний склад і, відповідно, на можливість застосування в тій чи іншій галузі.

 • А1 - застосовується найчастіше в рухомих і механічних вузлах. Оскільки в сталях цього типу високий вміст сірки, то вони володіють найменшим опором до корозії і знаходять обмежене застосування в найбільш сприятливих середовищах;
 • А2 - стійка до корозійного впливу, немагнітна, нетоксична і практично не гартується. При низьких температурах цей вид має досить високу міцність. Вироби марки А2 абсолютно не підходять для застосування в кислотах або хлорвмісних середовищах (в солоній воді); 
 • А3 - аналог стали А2, додатково стабілізована домішками: ніобієм, титаном або танталом, що підвищує її здатність до опору короззіі при відносно високих температурах;
 • А4 - така ж сталь А2, але на відміну від другої, в неї додають близько 2-3% молібдену. Така домішка значно збільшує опірність до кислот і корозії. Дана сталь найчастіше використовується в харчовій, деревообробній, а також в суднобудівної промисловості;
 • А5 - схожа зі сталями А4, але стабілізується ще додатково ніобієм, титаном або танталом з різним вмістом в процентному змісті легуючих добавок. Це до того ж збільшує опірність до високих температур.

Кріплення з нержавіючої сталі в порівнянні зі звичайними сталевими кріпленнями мають наступні переваги:

 • Опірність до корозійного впливу
  Кожен вид нержавіючої сталі володіє в тій чи іншій мірі високу опірність до корозії. Кріплення здатний чинити опір корозії в атмосферних умовах, а також може протистояти окисленню в переважній більшості існуючих кислот, в розчині лугу, в хлористої середовищі, а також при екстремальних умовах підвищеного тиску або температури;
 • Вогнестійкість
  Кріпильні вироби, виконані з неіржавіючої сталі не розплавляться навіть при пожежі. Вони зберігають свої властивості при значних перепадах температур. Відшарування і розрив зовнішнього покриття метизів не властиво нержавіючої сталі при довгостроковому використанні. Чи не відбувається ослаблення міцності навіть при значних перепадах температур. При цьому виріб і нержавіючої сталі не втрачає своєї жорсткості і при дуже низьких температурах.
 • Гігієнічність
  Гігієнічні властивості виробів з нержавіючої сталі роблять можливим їх застосування в медицині - при виробництві медичного обладнання, фармацевтичної та харчової промисловості. Кріплення з нержавіючої сталі має практично необмежений термін служби, не потребує особливого додаткового догляду і тому є часто найбільш вигідним вибором.
 • Міцність
  Сплав здатний витримувати велике фізичне тиск, при цьому не деформуючись.
 • Чудовий зовнішній вигляд
  Хромована сталь не втрачає естетичний вигляд навіть через тривалий час експлуатації. Сяюча поверхню металу ніколи не покриється іржею. У виробництві високоякісних товарів тепер все частіше можна зустріти використання хромованою стали.
 • Надійність і міцність
  Заіржавілі деталі - гвинти і гайки, досить важко відкручувати. При цьому виникає ймовірність пошкодження деталей або механізмів всього обладнання. З нержавіючими болтами, гвинтами і гайками таких проблем не виникне. Така сталь при цьому набагато міцніше, ніж бронза, алюміній або латунь. І термін служби в рази більше.


  Великий вибір нержавіючих кріплень для різних рішень у нас на сайті : https://metizing.ua/nerzhaveyushchiy-krepezh/

 

0 comments
Add comment