August 3, 202118:57

Капітальний ремонт деревообробних верстатів

Згодом будь-яке обладнання втрачає свою точність, швидкість роботи і якість випущених деталей. Часто від нього просто позбавляються або намагаються полагодити самостійно. Розберемося наскільки це ефективні способи вирішення проблеми.

Купівля нового інструменту і самостійний ремонт
Як вже було сказано, багато власників вважають за краще позбутися застарілого верстата і купити новий. Таким чином, підприємство позбавляється робочого обладнання, яке може прослужити ще якийсь час.
Інший варіант - відремонтувати інструмент своїми силами. При цьому треба враховувати, що самостійний ремонт вимагає додаткових тимчасових і фінансових витрат:
По-перше, потрібно залучати до лагодження робітників-ремонтників і постачальників, тим самим відволікаючи їх від основний роботи.
По-друге, додатково оплачувати їх роботу і купівлю запасних частин.
По-третє, багато вузлів і агрегати деревообробних верстатів мають специфічні настройками і точними регулюваннями, які можуть не знати співробітники.
У цьому випадку велика ймовірність того, що механізм буде відремонтовано неякісно при значних фінансових і тимчасових витратах. Але можливо замінити деякі вузли самостійно за допомогою болтів високого класу міцності як 8.8 чи 10.9. ДІН 912 чи ДІН 933 :

                   

  

   

Капітальний ремонт деревообробного обладнання
Найкращим рішенням в цій ситуації буде віддати верстат в ремонт фахівцям. Це дозволить заощадити час і гроші, а також отримати деревообробний агрегат ані трохи ні поступається за своєю продуктивністю і точності новому обладнанню.

У капітальний ремонт деревообробного верстата входять роботи, які дозволяють повністю відновити його функціональність. це :

  • розбирання пристрою (повна або часткова),
  • визначення причини несправності,
  • заміна вузлів і деталей, що вийшли з ладу,
  • змащування, фарбування і складання устаткування,
  • тестування верстата після ремонту.


На практиці, більшість сучасних виробництв укомплектована обладнанням старого зразка, випущеним в 70-90 роки. Станини обладнання радянського періоду робилися "на совість", і добре збереглися, але ось електрична частина не тільки зносилося, а й застаріла морально. Невеликі верстати, як правило, не ремонтуються, замінюючись сучасними аналогами, але великі машини вигідніше відновити. Капітальний ремонт верстата обходиться, в півтора-два рази дешевше нового, а термін служби відновленого устаткування становить 10-15 років.

 На нашому сайті ви завжди можите підібрати кріплення надійного виробника:

https://metizing.ua/bolty/bolt-metricheskiy-shestigrannaya-golovka-klpr109-bez-pokrytiya-din-933/

0 comments
Add comment