May 26, 202215:10

У вітрильний спорт вибір матеріалів для комплектації яхти має вирішальне значення. Щоб забезпечити оптимальну навігацію, деталі як для вітрильних, так і для моторних яхт човнів повинні вибиратися з особливою ретельністю. 

 Типи комплектації човна чи яхти: який матеріал ідеальний?

 Наприклад, коли йдеться про моторні човни, дуже важливим є вибір матеріалів для аксесуарів. У човні цього типу легкість та механічна міцність важливі для ідеальних характеристик та крейсерської швидкості. Таким чином, вибір такого матеріалу, як нержавіюча сталь, може мати велике значення. Це з урахуванням того, що на човні є багато аксесуарів, таких як шарніри, фітинги біміні, сходи, кріплення поручнів, швартовні пружини, петлі, клямки, скоби, вертлюги, шківи та блоки. А також рим-болти, навіси, карабіни, троси, наперстки для тросів, талрепи і т. д. Всі ці вироби повинні володіти надзвичайно високими характеристиками, щоб забезпечувати простоту маневрування та безпеку.

 Нержавіюча сталь: що вибрати для човнів?

Найбільш підходящою нержавіючої сталлю для морських застосувань є AISI 316. Цей тип матеріалу не схильний до корозії і не псується навіть при контакті з морською водою і сіллю. Завдяки вмісту молібдену (близько 3%) він гарантує хорошу стійкість до корозії в сильно засолених середовищах (особливо точкової корозії), що робить цей матеріал особливо придатним для використання у морських столярних виробах та компонентах.


Пітингова корозія: чого слід уникати. Виразки локалізовані та зазвичай виникають глибоко у вузьких ареолах, які часто важко побачити. Але які фактори, які можуть сприяти піттингу?

 - Шорсткість поверхні (чим рівніша поверхня, тим менше вона схильна до піттингу)

 - Поверхневі ваги - забруднення залізом (іржа, стружка, металевий пил).

 Придбати якісні кріплення, карабіни, саморізи, шурупи, гайки та інше в нашому магазині www.metizing.ua


0 comments
Add comment