May 24, 202311:36

Хочу поділитися з вами основними змінами у новій редакції стандарту ISO 3269: 2019 (що замінює версію 2002 року), що стосується приймального тестування. Давайте разом побачимо, що це таке! Стандарт ISO 3269: що він визначає коротко? Стандарт визначає процедуру приймальних випробувань, яку має провести замовник, якщо не погоджено іншу процедуру. Крім того, стандарт ISO 3269 також визначає контрольну процедуру приймання, щоб визначити, прийнята партія кріпильних виробів або відхилена. Це той випадок, якщо під час замовлення таких елементів з постачальником не узгоджувалась жодна інша подібна процедура.

  Що нового в ISO 3269: 2019?

Порівняно з попереднім випуском були зроблені наступні новини: Впровадження додаткового підходу для перевірок з меншою кількістю вибірок на основі NA = 0N1. Звернення до арбітражу у разі недосягнення угоди Кількість зразків визначається виходячи з розміру партії Додавання інформативних додатків A і B, в яких пояснюється основа вибору кількості зразків. Стандарт ISO 3269: 2019: зацікавлені сторони та тестування.

ВИРОБНИК Виробник кріплення повинен вживати запобіжних заходів під час виробництва, використовуючи моніторинг процесу (див. ISO 16426). Це має зменшити ймовірність виробництва деталей, які не відповідають вимогам стандарту чи технічних специфікацій, що їх описують. Кожна застібка має відповідати всім зазначеним вимогам, крім масового виробництва, де це гарантується.

ПОКУПЕЦЬ Тому покупець повинен вирішити, чи розумно припустити, що кріпильні деталі, що поставляються, виготовлені відповідно до специфікацій.

ТЕСТУВАННЯ І покупець, і виробник/постачальник повинні мати чітке уявлення про процедуру випробування для прийняття покупцем атрибутів перевірки партії кріпильних виробів (завжди з урахуванням її обмежень). У цьому документі описано процедуру випробувань для використання покупцем без попереднього узгодження.

 Це приймальне випробування не може з абсолютною впевненістю продемонструвати відсутність сполучних елементів, що відхиляються у виробничій партії. З іншого боку, згідно з цим документом, якщо партія приймається на основі прийнятних граничних значень якості (AQL), це не означає, що постачальник має право свідомо постачати різні деталі кріплення.

  Крім того, у цьому четвертому виданні представлений більш поступовий підхід до приймальних випробувань вхідних даних, починаючи з менших розмірів вибірки у поєднанні з інструкцією з відбору зразків, заснованої на Ac = 0.

Завітайте на наш веб-сайт і дізнайтеся, як легко підприємствам купувати наші кріпильні деталі  сталі в Інтернеті.

https://metizing.ua/

0 comments
Add comment