December 8, 202315:09

 Кріплення пластику за допомогою стандартних саморізів часто викликає проблеми зі складанням. Пластмасовий матеріал може лопнути через напругу, що накопичується в зборі. Вставлення гвинтів у металеві вставки усуває проблеми, але збільшує витрати на постачання та складання. Лінійка різьбових гвинтів Метизинг спеціально розроблена для забезпечення надійних кріпильних з’єднань у різноманітних пластикових матеріалах, які зараз використовуються. У цьому документі розробникам і інженерам-виробникам надаються дані, необхідні для досягнення оптимального складання. Він базується на практичних випробуваннях гвинтів у лабораторії та досвіді компанії щодо їх широкого використання в промисловості. У нас можна замовити:

 - 30-градусний круглий різьбовий гвинт з одностороннім різьбленням зі зменшеним сердечником і широким кроком різьби для високої продуктивності в більшості термопластів і деяких реактопластів.

- Трилопастний різьбовий гвинт із одностороннім корпусом і кутом різьблення 45 градусів, призначений для встановлення в широкий спектр термопластів, включаючи склонаповнений нейлон і модифікований поліфеніленоксид.
-Однопочатковий гвинт для формування різьблення з трикутковим корпусом і кутом різьби 60, призначений для стандартної роботи з нейлону, ацеталю, АБС-пластику та деяких склонаповнених нейлонів.

- Форма круглої різьби під кутом 60 градусів із зубчастою точкою призначена для нарізання різьби в більшості реактопластів.

0 comments
Add comment