March 18, 202021:43

Дорогий клієнт,

Ми хотіли б скористатися цією нагодою, щоб подякувати нашим замовникам за їх постійну підтримку та надати деяку інформацію щодо того, як зараз працює Метизинг (ФОП Даценко Ю.В.)  щодо безперервності бізнесу та нашої підготовки до наступного періоду.

В очікуванні дефіциту продукції через закриття фабрик в Китаї, з початку січня ми розміщували багато надзвичайно великих замовлень на асортименти товарів, що в основному мають китайське походження. Тому ми маємо дуже великі запаси майже всіх популярних товарів, щоб полегшити постачання.

Метизинг (ФОП Даценко Ю.В.) покладається на те, щоб весь персонал працював ефективно, робота вдома просто не реальна в нашій галузі.

Увесь персонал проходить цифрову перевірку температури після прибуття на роботу. Поки жоден з них не виявив підвищення температури тіла. Ми додали додаткові вивіски, що заохочують персонал мити руки частіше та ретельніше, ніж зазвичай. Ми також дотримуємось рекомендацій, наданих урядом за потребою.

Таким чином, для Метизинг (ФОП Даценко Ю.В.) це бізнес значною мірою як завжди, тому ви продовжуєте отримувати відмінне обслуговування, наявність запасів у нас в осяжному майбутньому.

Пам’ятайте, що замовляти по телефону або в Інтернеті на веб-сайті www.metizing.ua легко, якщо ви хочете мінімізувати соціальний контакт чи працювати віддалено.

Бажаємо всім міцного здоров’я та подальшого процвітання бізнесу в цей складний період.

bolt_1@meta.ua Відділ продажу 067 712 4061 Запити на веб-продажі 066 681 58 45

Рахунки 044 362 69 96 Придбання 067 77 848 76

0 comments
Add comment